Lista produktów marki home&me

Aktywne filtry

 • Listwa sufitowa LED DL50

  Listwa sufitowa DL50 LED marki home&me jest produktem dedykowanym nie tylko do dekoracji ścian, ale jej głównym przeznaczeniem jest wprowadzenie do pomieszczenia kolejnego elementu, jakim jest światło. Jej profil powoduje, że optymalnym miejscem montażu jest strefa bezpośrednio pod sufitem, tak aby pozostawić miejsce na efekt doświetlenia. Została wykonana z bardzo twardego materiału HDPS, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, a jego struktura powoduje, że światło nie przebija tam, gdzie jest to niepożądane z punktu widzenia efektu końcowego, tj. bezpośrednio przez listwę. Cechuje ją prosty montaż do powierzchni przy użyciu kleju hybrydowego V2, pełna elastyczność w zakresie docinania długości i kątów. Odkryj jej możliwości i doświetl swoje wnętrze w sposób wytworny i nie bezpośredni. 

  Dostępny
  Szybki podgląd
  69,90 zł
  • Nowy
 • Listwa dedykowana do LED - DL25

  Listwa sufitowa DL25 LED marki home&me jest produktem funkcjonalnym, którego głównym przeznaczeniem jest wprowadzenie do pomieszczenia kolejnego elementu, jakim jest światło. Jej profil to klasyczna litera C, co powoduje, że świetnie pasuje zarówno w płaskie powierzchnie, w narożniki oraz w szczeliny. Po zamontowaniu wewnątrz taśmy LED, otwarta część litery C przykrywana jest następnie biało-mleczną blendą PVC, wciskaną na klik, która stanowi integralną część zestawu. Równomierny kolor blendy dba o właściwe rozproszenie światła. Sama listwa jest wykonana z bardzo twardego materiału HDPS, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, a jego struktura powoduje, że światło nie przebija tam, gdzie jest to niepożądane z punktu widzenia efektu końcowego, tj. bezpośrednio przez listwę. Cechuje ją prosty montaż do powierzchni przy użyciu kleju hybrydowego V2, pełna elastyczność w zakresie docinania długości i kątów. 

  Dostępny
  Szybki podgląd
  99,00 zł
  • Nowy
 • Ramka Pablo DW04D

  Ramka Pablo DW04D jest gotowym zestawem dla tych, którzy chcą uniknąć przycinania listew ściennych pod kątem 45 stopni celem tworzenia kompozycji ramkowych. Składa się on z 4 elementów: 2x50cm oraz 2x40cm. Do jego stworzenia użyto listwy ściennej DW04D. Warto wziąć pod uwagę, że zestaw gwarantuje dokładne spasowanie kątów przy łączeniach, ale nie ogranicza nas wyłącznie do opisanych wyżej rozmiarów. Można sobie doskonale wyobrazić aranżację, gdy odcinki listwy DW04D będące elementem zestawu przecinamy pod kątem prostym, cały czas zachowując kąty 45 stopni, następnie uzupełniamy listwą DW04D o pożądanej długości, aby otrzymać kompozycję ramkową o oczekiwanym wymiarze. Polecamy następnie zamaskować łączenia akrylem i farbą i cieszyć się indywidualnie stworzoną aranżacją.

  Dostępny
  Szybki podgląd
  39,90 zł
  • Nowy
 • Listwa sufitowa NK150

  Listwa sufitowa NK150, marki home&me to dedykowany produkt przeznaczony do dekoracji pomieszczeń przy łączeniach ścian z sufitem. Materiał użyty do jej wykonania to spieniony polistyren XPS, który jest lekki, łatwy w obróbce, a jednocześnie wyraźnie odwzorowuje formę wzoru. Prosty montaż za pomocą kleju SX100 powoduje, że metamorfoza wnętrza dokonuje się szybko i efektownie, nawet w trudno dostępnych miejscach.

  Dostępny
  Szybki podgląd
  41,99 zł
 • Listwa sufitowa NS130

  Listwa sufitowa NS130 marki home&me to dedykowany produkt przeznaczony do dekoracji pomieszczeń przy łączeniach ścian z sufitem. Materiał użyty do jej wykonania to spieniony polistyren XPS, który jest lekki, łatwy w obróbce, a jednocześnie wyraźnie odwzorowuje formę wzoru. Prosty montaż za pomocą kleju SX100 powoduje, że metamorfoza wnętrza dokonuje się szybko i efektownie, nawet w trudno dostępnych miejscach.

  Dostępny
  Szybki podgląd
  41,99 zł
 • Listwa przypodłogowa DF08A

  Listwa podłogowa DF08A marki home&me to dedykowany produkt przeznaczony do dekoracji i wykończenia pomieszczeń przy łączeniach podłogi ze ścianą. Została wykonana z bardzo twardego materiału HDPS, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Jednocześnie jej prosty montaż do powierzchni przy użyciu  kleju hybrydowego V2, pełna elastyczność w zakresie docinania długości i tworzenia narożników powoduje że efekt finalnego wykończenia pomieszczenia pozytywnie Cię zaskoczy.

  Dostępny
  Szybki podgląd
  49,99 zł
 • Listwa przypodłogowa DF12A

  Listwa podłogowa DF12A marki home&me to dedykowany produkt przeznaczony do dekoracji i wykończenia pomieszczeń przy łączeniach podłogi ze ścianą. Została wykonana z bardzo twardego materiału HDPS, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Jednocześnie jej prosty montaż do powierzchni przy użyciu  kleju hybrydowego V2, pełna elastyczność w zakresie docinania długości i tworzenia narożników powoduje że efekt finalnego wykończenia pomieszczenia pozytywnie Cię zaskoczy.

  Dostępny
  Szybki podgląd
  75,99 zł
 • Listwa przypodłogowa DF08C

  Listwa podłogowa DF08C marki home&me to dedykowany produkt przeznaczony do dekoracji i wykończenia pomieszczeń przy łączeniach podłogi ze ścianą. Została wykonana z bardzo twardego materiału HDPS, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Jednocześnie jej prosty montaż do powierzchni przy użyciu  kleju hybrydowego V2, pełna elastyczność w zakresie docinania długości i tworzenia narożników powoduje że efekt finalnego wykończenia pomieszczenia pozytywnie Cię zaskoczy.

  Dostępny
  Szybki podgląd
  49,99 zł
 • Listwa sufitowa NK80

  Listwa sufitowa NK80, marki home&me to dedykowany produkt przeznaczony do dekoracji pomieszczeń przy łączeniach ścian z sufitem. Materiał użyty do jej wykonania to spieniony polistyren XPS, który jest lekki, łatwy w obróbce, a jednocześnie wyraźnie odwzorowuje formę wzoru. Prosty montaż za pomocą kleju SX100 powoduje, że metamorfoza wnętrza dokonuje się szybko i efektownie, nawet w trudno dostępnych miejscach.

  Dostępny
  Szybki podgląd
  24,99 zł
 • Listwa sufitowa NI20

  Listwa sufitowa NI20 marki home&me to dedykowany produkt przeznaczony do dekoracji pomieszczeń przy łączeniach ścian z sufitem. Materiał użyty do jej wykonania to spieniony polistyren XPS, który jest lekki, łatwy w obróbce, a jednocześnie wyraźnie odwzorowuje formę wzoru. Prosty montaż za pomocą kleju SX100 powoduje, że metamorfoza wnętrza dokonuje się szybko i efektownie, nawet w trudno dostępnych miejscach.

  Dostępny
  Szybki podgląd
  8,99 zł
 • Listwa sufitowa NMT

  Listwa sufitowa NMT marki home&me to dedykowany produkt przeznaczony do dekoracji pomieszczeń przy łączeniach ścian z sufitem. Materiał użyty do jej wykonania to spieniony polistyren XPS, który jest lekki, łatwy w obróbce, a jednocześnie wyraźnie odwzorowuje formę wzoru. Prosty montaż za pomocą kleju SX100 powoduje, że metamorfoza wnętrza dokonuje się szybko i efektownie, nawet w trudno dostępnych miejscach.

  Dostępny
  Szybki podgląd
  25,99 zł
 • Listwa sufitowa NAS

  Listwa sufitowa NAS marki home&me to dedykowany produkt przeznaczony do dekoracji pomieszczeń przy łączeniach ścian z sufitem. Materiał użyty do jej wykonania to spieniony polistyren XPS, który jest lekki, łatwy w obróbce, a jednocześnie wyraźnie odwzorowuje formę wzoru. Prosty montaż za pomocą kleju SX100 powoduje, że metamorfoza wnętrza dokonuje się szybko i efektownie, nawet w trudno dostępnych miejscach.

  Dostępny
  Szybki podgląd
  22,99 zł
 • Listwa sufitowa NK130

  Listwa sufitowa NK130, marki home&me to dedykowany produkt przeznaczony do dekoracji pomieszczeń przy łączeniach ścian z sufitem. Materiał użyty do jej wykonania to spieniony polistyren XPS, który jest lekki, łatwy w obróbce, a jednocześnie wyraźnie odwzorowuje formę wzoru. Prosty montaż za pomocą kleju SX100 powoduje, że metamorfoza wnętrza dokonuje się szybko i efektownie, nawet w trudno dostępnych miejscach.

  Dostępny
  Szybki podgląd
  32,99 zł
 • Listwa sufitowa NO45

  Listwa sufitowa NO45 marki home&me to dedykowany produkt przeznaczony do dekoracji pomieszczeń przy łączeniach ścian z sufitem. Materiał użyty do jej wykonania to spieniony polistyren XPS, który jest lekki, łatwy w obróbce, a jednocześnie wyraźnie odwzorowuje formę wzoru. Prosty montaż za pomocą kleju SX100 powoduje, że metamorfoza wnętrza dokonuje się szybko i efektownie, nawet w trudno dostępnych miejscach.

  Dostępny
  Szybki podgląd
  10,49 zł
 • Listwa sufitowa NB100

  Listwa sufitowa NB100 marki home&me to dedykowany produkt przeznaczony do dekoracji pomieszczeń przy łączeniach ścian z sufitem. Materiał użyty do jej wykonania to spieniony polistyren XPS, który jest lekki, łatwy w obróbce, a jednocześnie wyraźnie odwzorowuje formę wzoru. Prosty montaż za pomocą kleju SX100 powoduje, że metamorfoza wnętrza dokonuje się szybko i efektownie, nawet w trudno dostępnych miejscach.

  Dostępny
  Szybki podgląd
  32,99 zł
 • Listwa sufitowa ND20

  Listwa sufitowa ND20 marki home&me to dedykowany produkt przeznaczony do dekoracji pomieszczeń przy łączeniach ścian z sufitem. Materiał użyty do jej wykonania to spieniony polistyren XPS, który jest lekki, łatwy w obróbce, a jednocześnie wyraźnie odwzorowuje formę wzoru. Prosty montaż za pomocą kleju SX100 powoduje, że metamorfoza wnętrza dokonuje się szybko i efektownie, nawet w trudno dostępnych miejscach.

  Dostępny
  Szybki podgląd
  3,49 zł
 • Listwa sufitowa NM100

  Listwa sufitowa NM100 marki home&me to dedykowany produkt przeznaczony do dekoracji pomieszczeń przy łączeniach ścian z sufitem. Materiał użyty do jej wykonania to spieniony polistyren XPS, który jest lekki, łatwy w obróbce, a jednocześnie wyraźnie odwzorowuje formę wzoru. Prosty montaż za pomocą kleju SX100 powoduje, że metamorfoza wnętrza dokonuje się szybko i efektownie, nawet w trudno dostępnych miejscach.

  Dostępny
  Szybki podgląd
  26,99 zł
 • Listwa sufitowa NMT160

  Listwa sufitowa NMT160 marki home&me to dedykowany produkt przeznaczony do dekoracji pomieszczeń przy łączeniach ścian z sufitem. Materiał użyty do jej wykonania to spieniony polistyren XPS, który jest lekki, łatwy w obróbce, a jednocześnie wyraźnie odwzorowuje formę wzoru. Prosty montaż za pomocą kleju SX100 powoduje, że metamorfoza wnętrza dokonuje się szybko i efektownie, nawet w trudno dostępnych miejscach.

  Dostępny
  Szybki podgląd
  44,99 zł
 • Listwa NG3

  Listwa dekoracyjna, przysufitowa to świetny sposób na nadanie charakteru wnętrzom. Dzięki bogatej kolekcji wzorów, możemy nadać elegancji, stylu i oryginalności każdej przestrzeni. Lekkie i łatwe w montażu. Znakomicie maskują nierówności ścian oraz ich drobne defekty. Nadają się do malowania farbami wodorozcieńczalnymi (akrylowe lateksowe itp.). Od eleganckiego glamour po proste, nowoczesne formy. Listwa z polistyrenu. Długość listwy 2,0m.

  2 sztuki listew zapakowanych szczelnie w folię.

  Dostępny
  Szybki podgląd
  49,99 zł
 • Listwa ścienna DW03C

  Listwa sufitowa DW03C marki home&me jest produktem dedykowanym do dekoracji ścian. Może być zamontowana w każdym wnętrzu jako pojedynczy element dzielący ścianę, lub w formie pojedynczych pionowych listew, ale także doskonale sprawdza się do tworzenia kompozycji ramowych: prostokątnych i kwadratowych. Została wykonana z bardzo twardego materiału HDPS, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Cechuje ją prosty montaż do powierzchni przy użyciu kleju hybrydowego V2, pełna elastyczność w zakresie docinania długości i kątów. Niewielki detal o wielkiej sile dekoracyjnego rażenia.

  Dostępny
  Szybki podgląd
  19,99 zł
 • Listwa ścienna DW02D

  Listwa sufitowa DW02D marki home&me jest produktem dedykowanym do dekoracji ścian. Może być zamontowana w każdym wnętrzu jako pojedynczy element dzielący ścianę, lub w formie pojedynczych pionowych listew, ale także doskonale sprawdza się do tworzenia kompozycji ramowych: prostokątnych i kwadratowych. Została wykonana z bardzo twardego materiału HDPS, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Cechuje ją prosty montaż do powierzchni przy użyciu kleju hybrydowego V2, pełna elastyczność w zakresie docinania długości i kątów. Niewielki detal o wielkiej sile dekoracyjnego rażenia.

  Dostępny
  Szybki podgląd
  19,99 zł
 • Listwa ścienna DW04D

  Listwa ścienna DW04D marki home&me jest kolejnym produktem dedykowanym do dekoracji ścian. Ze względu na swój większy rozmiar aniżeli listwa DW02D pasuje lepiej do wnętrz o większej powierzchni i wysokości. Ale w tym przypadku także sprawdza się doskonale jako pojedynczy element dzielący ścianę, lub w formie pojedynczych pionowych listew, oraz do tworzenia kompozycji ramowych: prostokątnych i kwadratowych. Została wykonana z bardzo twardego materiału HDPS, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne.  Cechuje ją prosty montaż do powierzchni przy użyciu kleju hybrydowego V2, pełna elastyczność w zakresie docinania długości i kątów. Niewielki detal o wielkiej sile dekoracyjnego rażenia.

  Dostępny
  Szybki podgląd
  29,99 zł
 • Listwa ścienna DW06C

  Listwa ścienna DW06C marki home&me to produkt dedykowany z jednej strony do dekoracji ale z drugiej strony także do ochrony struktury ścian. Listwa zamontowana na wysokości oparć krzeseł w pomieszczeniu gdzie one się znajdują doskonale przyjmuje wszystkie uderzenia mechaniczne eliminując powstawanie dziur w tynku. Sprawdzi się ona również doskonale jako pojedynczy element dzielący ścianę. Została wykonana z bardzo twardego materiału HDPS, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Cechuje ją prosty montaż do powierzchni przy użyciu kleju hybrydowego V2, pełna elastyczność w zakresie docinania długości i kątów. Niewielki detal o wielkiej sile dekoracyjnego rażenia.

  Dostępny
  Szybki podgląd
  34,99 zł
 • Listwa ścienna DW06I

  Listwa ścienna DW06I marki home&me jest kolejnym produktem dedykowanym do dekoracji ścian. Ze względu na swój większy rozmiar aniżeli listwa DW02D pasuje lepiej do wnętrz o większej powierzchni i wysokości. Ale w tym przypadku także sprawdza się doskonale jako pojedynczy element dzielący ścianę, lub w formie pojedynczych pionowych listew, oraz do tworzenia kompozycji ramowych: prostokątnych i kwadratowych. Została wykonana z bardzo twardego materiału HDPS, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Cechuje ją prosty montaż do powierzchni przy użyciu kleju hybrydowego V2, pełna elastyczność w zakresie docinania długości i kątów. Niewielki detal o wielkiej sile dekoracyjnego rażenia.

  Dostępny
  Szybki podgląd
  49,99 zł
 • Listwa ścienna WD04A

  Listwa ścienna WD04A marki home&me jest kolejnym produktem dedykowanym do dekoracji ścian. Ze względu na swój większy rozmiar aniżeli listwa DW02D pasuje lepiej do wnętrz o większej powierzchni i wysokości. Ale w tym przypadku także sprawdza się doskonale jako pojedynczy element dzielący ścianę, lub w formie pojedynczych pionowych listew, oraz do tworzenia kompozycji ramowych: prostokątnych i kwadratowych. Została wykonana z bardzo twardego materiału HDPS, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Cechuje ją prosty montaż do powierzchni przy użyciu kleju hybrydowego V2, pełna elastyczność w zakresie docinania długości i kątów. Niewielki detal o wielkiej sile dekoracyjnego rażenia.

  Dostępny
  Szybki podgląd
  49,99 zł
 • Listwa ścienna WD07A

  Listwa ścienna WD07A marki home&me jest kolejnym produktem dedykowanym do dekoracji ścian. Ze względu na swój największy rozmiar doskonale nadaje się do wnętrz o większej powierzchni i wysokości. Ale w tym przypadku także sprawdza się doskonale jako pojedynczy element dzielący ścianę, lub w formie pojedynczych pionowych listew, oraz do tworzenia kompozycji ramowych: prostokątnych i kwadratowych. Została wykonana z bardzo twardego materiału HDPS, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne.Cechuje ją prosty montaż do powierzchni przy użyciu kleju hybrydowego V2, pełna elastyczność w zakresie docinania długości i kątów. Niewielki detal o wielkiej sile dekoracyjnego rażenia.

  Dostępny
  Szybki podgląd
  69,99 zł
 • Listwa przypodłogowa DF07C

  Listwa podłogowa DF07C marki home&me to dedykowany produkt przeznaczony do dekoracji i wykończenia pomieszczeń przy łączeniach podłogi ze ścianą. Została wykonana z bardzo twardego materiału HDPS, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Jednocześnie jej prosty montaż do powierzchni przy użyciu  kleju hybrydowego V2, pełna elastyczność w zakresie docinania długości i tworzenia narożników powoduje że efekt finalnego wykończenia pomieszczenia pozytywnie Cię zaskoczy.

  Dostępny
  Szybki podgląd
  29,99 zł
  • Nowy
 • Listwa karniszowa LK-2 3 metry

  Listwa karniszowa LK-2 3 metry jest produktem dedykowanym do maskowania szyny karniszowej. Została wykonana z bardzo twardego materiału HDPS, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i nie przepuszcza światła LED. Jednocześnie jej prosty montaż do sufitu na klej hybrydowy oraz uniwersalna wysokość 12 cm powodują, że stanowi bardzo chętnie wybierany produkt dekoracyjny.

  Dostępny
  Szybki podgląd
  194,99 zł
  • Nowy
 • Listwa karniszowa LK-1 B

  Listwa karniszowa LK1 jest produktem dedykowanym do maskowania szyny karniszowej. Została wykonana z bardzo twardego materiału HDPS, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i nie przepuszcza światła LED. Jednocześnie jej prosty montaż do sufitu na klej hybrydowy oraz uniwersalna wysokość 10 cm powodują, że stanowi bardzo chętnie wybierany produkt dekoracyjny.

  Dostępny
  Szybki podgląd
  149,00 zł
 • Listwa karniszowa LK-1 3 metry

  Listwa karniszowa LK-1 jest produktem dedykowanym do maskowania szyny karniszowej. Została wykonana z bardzo twardego materiału HDPS, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i nie przepuszcza światła LED. Jednocześnie jej prosty montaż do sufitu na klej hybrydowy oraz uniwersalna wysokość 10 cm powodują, że stanowi bardzo chętnie wybierany produkt dekoracyjny.

  Dostępny
  Szybki podgląd
  189,00 zł
  • Nowy
 • Listwa karniszowa LK-3

  Listwa karniszowa LK-3 jest produktem dedykowanym do maskowania szyny karniszowej. Została wykonana z bardzo twardego materiału HDPS, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i nie przepuszcza światła LED. Jednocześnie jej prosty montaż do sufitu na klej hybrydowy oraz uniwersalna wysokość 6,5 cm powodują, że stanowi bardzo chętnie wybierany produkt dekoracyjny. 

  Dostępny
  Szybki podgląd
  79,99 zł
 • Listwa karniszowa LK-2

  Listwa karniszowa LK-2 jest produktem dedykowanym do maskowania szyny karniszowej. Została wykonana z bardzo twardego materiału HDPS, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i nie przepuszcza światła LED. Jednocześnie jej prosty montaż do sufitu na klej hybrydowy oraz uniwersalna wysokość 12 cm powodują, że stanowi bardzo chętnie wybierany produkt dekoracyjny.

  Dostępny
  Szybki podgląd
  149,00 zł
 • Listwa karniszowa LK-1

  Listwa karniszowa LK1 jest produktem dedykowanym do maskowania szyny karniszowej. Została wykonana z bardzo twardego materiału HDPS, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i nie przepuszcza światła LED. Jednocześnie jej prosty montaż do sufitu na klej hybrydowy oraz uniwersalna wysokość 10 cm powodują, że stanowi bardzo chętnie wybierany produkt dekoracyjny.

  Dostępny
  Szybki podgląd
  129,90 zł
 • Listwa ścienna WD25D

  Listwa ścienna WD25D marki home&me jest kolejnym produktem dedykowanym do dekoracji ścian. Może być zamontowana w każdym wnętrzu jako pojedynczy element dzielący ścianę, lub w formie pojedynczych pionowych listew, ale także doskonale sprawdza się do tworzenia kompozycji ramowych: prostokątnych i kwadratowych. Została wykonana z bardzo twardego materiału HDPS, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Cechuje ją prosty montaż do powierzchni przy użyciu kleju hybrydowego V2, pełna elastyczność w zakresie docinania długości i kątów. Niewielki detal o wielkiej sile dekoracyjnego rażenia.

  Dostępny
  Szybki podgląd
  19,99 zł
  • Nowy
 • Listwa ścienna WD38D

  Listwa ścienna WD38D marki home&me jest kolejnym produktem dedykowanym do dekoracji ścian. Ze względu na swój większy rozmiar aniżeli listwa WD25D pasuje lepiej do wnętrz o większej powierzchni i wysokości. Ale w tym przypadku także sprawdza się doskonale jako pojedynczy element dzielący ścianę, lub w formie pojedynczych pionowych listew, oraz do tworzenia kompozycji ramowych: prostokątnych i kwadratowych. Została wykonana z bardzo twardego materiału HDPS, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne.  Cechuje ją prosty montaż do powierzchni przy użyciu kleju hybrydowego V2, pełna elastyczność w zakresie docinania długości i kątów. Niewielki detal o wielkiej sile dekoracyjnego rażenia.

  Dostępny
  Szybki podgląd
  29,99 zł
  • Nowy
 • Ramka Salvador WD07A

  Ramka Salvador WD07A jest gotowym zestawem dla tych, którzy chcą uniknąć przycinania listew ściennych pod kątem 45 stopni celem tworzenia kompozycji ramkowych. Składa się on z 4 elementów: 2x50cm oraz 2x40cm. Do jego stworzenia użyto listwy ściennej WD07A. Warto wziąć pod uwagę, że zestaw gwarantuje dokładne spasowanie kątów przy łączeniach, ale nie ogranicza nas wyłącznie do opisanych wyżej rozmiarów. Można sobie doskonale wyobrazić aranżację, gdy odcinki listwy WD07A będące elementem zestawu przecinamy pod kątem prostym, cały czas zachowując kąty 45 stopni, następnie uzupełniamy listwą WD07A o pożądanej długości, aby otrzymać kompozycję ramkową o oczekiwanym wymiarze. Polecamy następnie zamaskować łączenia akrylem i farbą i cieszyć się indywidualnie stworzoną aranżacją.

  Dostępny
  Szybki podgląd
  69,90 zł
  • Nowy
 • Panel lamelowy WP0125B

  Panel lamelowy WP125B marki home&me jest produktem dedykowanym do dekoracji ścian. Doskonale sprawdza się do pokrywania większych fragmentów powierzchni zarówno w ujęciu pionowym i poziomym, a także jednym i drugim obok siebie, gdy tworzy się przy jego użyciu kompozycje ramowe. Została wykonana z bardzo twardego materiału HDPS, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Cechuje go prosty montaż do powierzchni przy użyciu kleju hybrydowego V2, pełna elastyczność w zakresie docinania długości i kątów. Panele kładziemy jeden obok drugiego na styk bez konieczności stosowania panelu startowego i zakończeniowego. Wykorzystujemy wyłącznie 1 rodzaj panela do pokrycia całej dedykowanej powierzchni.

  Dostępny
  Szybki podgląd
  79,90 zł
  • Nowy
 • Listwa boazeryjna WP075A

  Listwa boazeryjna WP075A marki home&me jest produktem dedykowanym do dekoracji większych fragmentów ścian w ujęciu pionowym. Została wykonana z bardzo twardego materiału HDPS, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Cechuje go prosty montaż do powierzchni przy użyciu kleju hybrydowego V2, pełna elastyczność w zakresie docinania długości i kątów. Listwy kładziemy jedna obok drugiej na styk bez konieczności stosowania listwy startowego i zakończeniowej.

  Dostępny
  Szybki podgląd
  47,90 zł
  • Nowy
 • Ramka Leonardo DW02D

  Ramka Leonardo DW02D jest gotowym zestawem dla tych, którzy chcą uniknąć przycinania listew ściennych pod kątem 45 stopni celem tworzenia kompozycji ramkowych. Składa się on z 4 elementów: 2x50cm oraz 2x40cm. Do jego stworzenia użyto listwy ściennej DW02D. Warto wziąć pod uwagę, że zestaw gwarantuje dokładne spasowanie kątów przy łączeniach, ale nie ogranicza nas wyłącznie do opisanych wyżej rozmiarów. Można sobie doskonale wyobrazić aranżację, gdy odcinki listwy DW02D będące elementem zestawu przecinamy pod kątem prostym, cały czas zachowując kąty 45 stopni, następnie uzupełniamy listwą DW02D o pożądanej długości, aby otrzymać kompozycję ramkową o oczekiwanym wymiarze. Polecamy następnie zamaskować łączenia akrylem i farbą i cieszyć się indywidualnie stworzoną aranżacją.

  Dostępny
  Szybki podgląd
  29,90 zł
  • Nowy
 • Listwa wykończeniowa WT25B

  Listwa wykończeniowa WT25B marki home&me to dedykowany produkt przeznaczony do dekoracji pomieszczeń przy łączeniach ścian z sufitem lub do wykorzystania w narożnikach ścian. Została wykonana z bardzo twardego materiału HDPS, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Jednocześnie jej prosty montaż do powierzchni przy użyciu kleju hybrydowego V2, pełna elastyczność w zakresie docinania długości i tworzenia narożników powoduje że efekt finalnego wykończenia pomieszczenia pozytywnie Cię zaskoczy.

  Dostępny
  Szybki podgląd
  19,89 zł
  • Nowy
 • Listwa wykończeniowa WT12A

  Listwa wykończeniowa WT12A marki home&me to dedykowany produkt przeznaczony do wykorzystania wszędzie tam, gdzie następuje przejście w materiałach użytych do dekoracji ściany. Jej wymiary zostały tak zaprojektowane, aby wykańczać płytki ceramiczne, tudzież płytę GK. Została wykonana z bardzo twardego materiału HDPS, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Jednocześnie jej prosty montaż do powierzchni przy użyciu kleju hybrydowego V2, pełna elastyczność w zakresie docinania długości i tworzenia narożników powoduje że efekt finalnego wykończenia pomieszczenia pozytywnie Cię zaskoczy.

  Dostępny
  Szybki podgląd
  11,99 zł
  • Nowy
 • Listwa wykończeniowa WT18A

  Listwa wykończeniowa WT18A marki home&me to dedykowany produkt przeznaczony do dekoracji pomieszczeń przy łączeniach ścian z sufitem. Została wykonana z bardzo twardego materiału HDPS, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Jednocześnie jej prosty montaż do powierzchni przy użyciu  kleju hybrydowego V2, pełna elastyczność w zakresie docinania długości i tworzenia narożników powoduje że efekt finalnego wykończenia pomieszczenia pozytywnie Cię zaskoczy.

  Dostępny
  Szybki podgląd
  15,99 zł
  • Nowy
 • Listwa wykończeniowa WT30N

  Listwa wykończeniowa WT30N marki home&me to dedykowany produkt przeznaczony do montażu na wypukłych narożnikach znajdujących się w pomieszczeniu. Została wykonana z bardzo twardego materiału HDPS, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i pełni szczególną funkcję ochronną w strefach narażonych na uszkodzenia w sposób szczególny. Jednocześnie jej prosty montaż do powierzchni przy użyciu  kleju hybrydowego V2, pełna elastyczność w zakresie docinania długości i tworzenia narożników powoduje że efekt finalnego wykończenia pomieszczenia pozytywnie Cię zaskoczy.

  Dostępny
  Szybki podgląd
  17,99 zł
  • Nowy
 • Listwa kątowa DW02N

  Listwa wykończeniowa DW02N marki home&me to dedykowany produkt przeznaczony do montażu na wypukłych narożnikach znajdujących się w pomieszczeniu. Została wykonana z bardzo twardego materiału HDPS, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i pełni szczególną funkcję ochronną w strefach narażonych na uszkodzenia w sposób szczególny. Jednocześnie jej prosty montaż do powierzchni przy użyciu  kleju hybrydowego V2, pełna elastyczność w zakresie docinania długości powoduje że efekt finalnego wykończenia pomieszczenia pozytywnie Cię zaskoczy.

  Dostępny
  Szybki podgląd
  19,90 zł
  • Nowy
 • Listwa sufitowa NT30

  Listwa sufitowa NT30 marki home&me to dedykowany produkt przeznaczony do dekoracji pomieszczeń przy łączeniach ścian z sufitem. Materiał użyty do jej wykonania to spieniony polistyren XPS, który jest lekki, łatwy w obróbce, a jednocześnie wyraźnie odwzorowuje formę wzoru. Prosty montaż za pomocą kleju SX100 powoduje, że metamorfoza wnętrza dokonuje się szybko i efektownie, nawet w trudno dostępnych miejscach.

  Obecnie brak na stanie
  Szybki podgląd
  7,99 zł
  • Obecnie brak na stanie