Listwy wykończeniowe

Aktywne filtry

 • Listwa wykończeniowa WT25B

  Listwa wykończeniowa WT25B marki home&me to dedykowany produkt przeznaczony do dekoracji pomieszczeń przy łączeniach ścian z sufitem lub do wykorzystania w narożnikach ścian. Została wykonana z bardzo twardego materiału HDPS, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Jednocześnie jej prosty montaż do powierzchni przy użyciu kleju hybrydowego V2, pełna elastyczność w zakresie docinania długości i tworzenia narożników powoduje że efekt finalnego wykończenia pomieszczenia pozytywnie Cię zaskoczy.

  Dostępny
  Szybki podgląd
  19,89 zł
  • Nowy
 • Listwa wykończeniowa WT12A

  Listwa wykończeniowa WT12A marki home&me to dedykowany produkt przeznaczony do wykorzystania wszędzie tam, gdzie następuje przejście w materiałach użytych do dekoracji ściany. Jej wymiary zostały tak zaprojektowane, aby wykańczać płytki ceramiczne, tudzież płytę GK. Została wykonana z bardzo twardego materiału HDPS, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Jednocześnie jej prosty montaż do powierzchni przy użyciu kleju hybrydowego V2, pełna elastyczność w zakresie docinania długości i tworzenia narożników powoduje że efekt finalnego wykończenia pomieszczenia pozytywnie Cię zaskoczy.

  Dostępny
  Szybki podgląd
  11,99 zł
  • Nowy
 • Listwa wykończeniowa WT18A

  Listwa wykończeniowa WT18A marki home&me to dedykowany produkt przeznaczony do dekoracji pomieszczeń przy łączeniach ścian z sufitem. Została wykonana z bardzo twardego materiału HDPS, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Jednocześnie jej prosty montaż do powierzchni przy użyciu  kleju hybrydowego V2, pełna elastyczność w zakresie docinania długości i tworzenia narożników powoduje że efekt finalnego wykończenia pomieszczenia pozytywnie Cię zaskoczy.

  Dostępny
  Szybki podgląd
  15,99 zł
  • Nowy
 • Listwa wykończeniowa WT30N

  Listwa wykończeniowa WT30N marki home&me to dedykowany produkt przeznaczony do montażu na wypukłych narożnikach znajdujących się w pomieszczeniu. Została wykonana z bardzo twardego materiału HDPS, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i pełni szczególną funkcję ochronną w strefach narażonych na uszkodzenia w sposób szczególny. Jednocześnie jej prosty montaż do powierzchni przy użyciu  kleju hybrydowego V2, pełna elastyczność w zakresie docinania długości i tworzenia narożników powoduje że efekt finalnego wykończenia pomieszczenia pozytywnie Cię zaskoczy.

  Dostępny
  Szybki podgląd
  17,99 zł
  • Nowy
 • Listwa kątowa DW02N

  Listwa wykończeniowa DW02N marki home&me to dedykowany produkt przeznaczony do montażu na wypukłych narożnikach znajdujących się w pomieszczeniu. Została wykonana z bardzo twardego materiału HDPS, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i pełni szczególną funkcję ochronną w strefach narażonych na uszkodzenia w sposób szczególny. Jednocześnie jej prosty montaż do powierzchni przy użyciu  kleju hybrydowego V2, pełna elastyczność w zakresie docinania długości powoduje że efekt finalnego wykończenia pomieszczenia pozytywnie Cię zaskoczy.

  Dostępny
  Szybki podgląd
  19,90 zł
  • Nowy

Listwy wykończeniowe