Markę Home and me tworzą pasjonaci z branży dekoracyjnej, których misją jest zaproponowanie nowoczesnych, eleganckich jak również funkcjonalnych rozwiązań w bardzo dobrej jakości za możliwie przystępną cenę.

Działamy na rynku dekoracji od ponad 20 lat. Zebrane doświadczenia i kontakty zaowocowały stworzeniem kolekcji produktów dla osób pragnących stworzyć coś indywidualnego.

Śledzimy rynek dekorowania wnętrz, szukamy nowych pomysłów, inspiracji i rozwiązań. Chcemy, aby każdy mógł stworzyć wnętrze odpowiadające jego potrzebom jednocześnie reprezentujące najnowsze style i trendy.

Kierując się naszą filozofią działania, w trosce o naszych klientów, przeprowadziliśmy badania naszych wyrobów w Narodowym Instytucie Zdrowia Publicznego PZH.
Z dumą informujemy, że uzyskaliśmy atesty higieniczne dla następujących kategoriach: listwy dekoracyjne, kasetony, panele i rozety wykonane z polistyrenu EPS/XPS oraz panele dekoracyjne PVC.
Obecnie przygotowujemy następną grupę wyrobów do atestu.

Zmieniaj z nami swoje otoczenie z łatwością i przyjemnością.

 

Dlaczego Home and me?

  • Zawsze się dogadujemy: rozmawiamy w pięciu językach.
  • Szukamy rozwiązań, nie problemów.
  • Działamy szybko i sprawnie oraz jesteśmy wystarczająco doświadczeni, by nie robić błędów.
  • Dekoracja Moda Styl to nasza pasja, zarażamy nią zainteresowanych dekorowaniem wnętrz jak również tych mniej zainteresowanych.
  • Jesteśmy przygotowani na wspólny sukces.