Listwa sufitowa CD50C

Lis000178

Listwa sufitowa CD50S marki home&me jest produktem z grupy dedykowanych do dekoracji pomieszczeń przy łączeniach ścian z sufitem. Została wykonana z bardzo twardego materiału HDPS, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Jednocześnie jej prosty montaż do powierzchni przy użyciu kleju hybrydowego V2, pełna elastyczność w zakresie docinania długości i tworzenia narożników powoduje że metamorfoza Twojego pomieszczenia będzie naprawdę efektowna.

64,99 zł
Dostępny

W magazynie   W magazynie
W magazynie   Wysyłka w 24h
W magazynie   Dostawa od 19,90 zł
W magazynie   14 dni na zwrot towaru
Informacje o gwarancji   Darmowa dostawa od 99,00 zł

Dążysz do osiągnięcia harmonii w aranżowaniu przestrzeni w Twoim pomieszczeniu. Pamiętaj, że jednym ze sposobów na osiągnięcie takiego efektu jest zastosowanie elementów dekoracyjnych sufitu jakimi są twarde listwy sufitowe marki home&me.

 

Listwa sufitowa CD50C marki home&me to wysokiej jakości artykuł wykonany bardzo gęsto spienionego polistyrenu (HDPS). 

Wykorzystany do produkcji materiał powoduje, że otrzymujesz wyrób o odpowiednim stopniu twardości, dzięki czemu zachowuje on swój niezmieniony wygląd przez długi czas. 

Listwa CD50C posiada uniwersalny wzór, co ułatwi Ci zaadaptowanie jej w pomieszczeniach urządzonych zarówno w sposób klasyczny, jak i nowoczesny. Efekt płynnego przejścia ściany w sufit sprawi, że tak zaaranżowane pomieszczenie będzie się prezentować niezwykle dekoracyjnie.

 

Listwa Karniszowa LK-1 cecha wytrzymałość
Listwa Karniszowa LK-1 cecha łatwy montaż
Listwa Karniszowa LK-1 montaż LED
Listwa Karniszowa LK-1 cecha można malować

 


Zalety listwy sufitowej CD50C:

Listwa sufitowa CD50S marki home&me wykonana z twardego HDPS to niewątpliwa korzyść pod względem trwałości w porównaniu do listew, które są wykonane z innego, bardziej miękkiego materiału. 

W przypadku tej listwy mamy do czynienia z prostym montażem przy wykorzystaniu montażowego kleju hybrydowego. Do listwy sufitowej CD50C marki home&me polecamy montażowy klej hybrydowy V2

Jednocześnie produkt jest odporny na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Kolor biały listwy umożliwia jej pomalowanie na dowolny kolor przy wykorzystaniu farby wodorozcieńczalnej. 

Listwę sufitową CD50C marki home&me możesz przycinać na odpowiednią długość i pasującym kątem na łączeniach. Natomiast powierzchnia, na której montowana będzie aranżacja ze sztukaterii, powinna być sucha i czysta.

 

Miejsce montażu listwy sufitowej CD50C:

Rekomendujemy montaż listwy sufitowej CD50C marki home&me bezpośrednio do ściany i sufitu na górnej krawędzi aranżowanego pomieszczenia. 

Jeśli zastanawiasz się, jak przyciąć listwę pod właściwym kątem, aby zachować spójną powierzchnię łączenia, zaopatrz się koniecznie w artykuł zwany skrzynką uciosową. Wystarczy ułożyć listwę w skrzynce uciosowej, a następnie wykorzystując rowki w skrzynce, za pomocą piłki ręcznej z drobnymi ząbkami, przyciąć listwę.

Po zamontowaniu, kiedy klej wyschnie, należy zamaskować wszystkie styki elementów, a także uzupełnić ewentualne szczeliny. Zalecamy w tym celu wykorzystanie akrylu. Pamiętaj, że dopiero po uzupełnieniu i wyszlifowaniu łączeń sztukaterii można przystąpić do malowania.

Listwa sufitowa CD50C

 

Warto również wziąć pod uwagę:

Wiemy już, że stosowanie sztukaterii sufitowej sprawdzi się praktycznie w każdej kompozycji. 

Idąc natomiast krok dalej warto wziąć pod uwagę zastosowanie listwy sufitowej w takich miejscach, gdzie górna część pomieszczenia nie spełnia naszych oczekiwań estetycznych. To szybki i niedrogi sposób na zamaskowanie ubytków albo niedokończonych miejsc na ścianie. Tak samo ma się rzecz z niewielkimi wiązkami przewodów elektrycznych, które są do poprowadzenia w górnej części pomieszczenia a z jakiś powodów nie mamy już możliwości, aby ukryć je pod tynkiem. 

W finalnym efekcie, stosując sztukaterię sufitową, estetyka przestrzeni zachwyca, a elementy, które nie powinny być widoczne, takie też pozostają.

NMC SA
Lis000178
HDPS
Nowy

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Opinie mogą być dodawane tylko przez klientów, którzy kupili ten produkt

Zobacz pozostałe wzory