Listwa karniszowa LK-3

Lis000177

Listwa karniszowa LK-3 jest produktem dedykowanym do maskowania szyny karniszowej. Została wykonana z bardzo twardego materiału HDPS, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i nie przepuszcza światła LED. Jednocześnie jej prosty montaż do sufitu na klej hybrydowy oraz uniwersalna wysokość 6,5 cm powodują, że stanowi bardzo chętnie wybierany produkt dekoracyjny. 

79,99 zł
Dostępny

W magazynie   W magazynie
W magazynie   Wysyłka w 24h
W magazynie   Dostawa od 19,90 zł
W magazynie   14 dni na zwrot towaru
Informacje o gwarancji   Darmowa dostawa od 99,00 zł

Masz zamiar ukryć szynę karniszową i wyeksponować tym samym piękno Twoich okien?

Użyj w tym celu dedykowanej listwy karniszowej marki home&me.

 

Listwa maskująca karnisz marki home&me to wysokiej jakości artykuł wykonany bardzo gęsto spienionego polistyrenu (HDPS). Wykorzystany do produkcji materiał powoduje, że otrzymujesz wyrób o odpowiednim stopniu twardości, dzięki czemu zachowuje on swój niezmieniony wygląd przez długi czas.

Listwa posiada uniwersalny wzór, co ułatwi Ci zaadaptowanie jej w pomieszczeniach urządzonych zarówno w sposób klasyczny, jak i nowoczesny.

We współczesnym aranżowaniu pomieszczeń listwa maskująca karnisz jest prawdziwym hitem!

  

 

Zalety:

Listwa maskująca karnisz marki home&me to również szereg korzyści względem standardowego rozwiązania, jakim do tej pory było budowanie specjalnych korytek przy wykorzystaniu płyty GK. 

W przypadku naszej listwy mamy do czynienia z prostym montażem przy wykorzystaniu montażowego kleju hybrydowego. Do listwy maskującej karnisz marki home&me polecamy montażowy klej hybrydowy V2 (link do kleju V2). 

Jednocześnie produkt jest odporny na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Kolor biały listwy umożliwia jej pomalowanie na dowolny kolor przy wykorzystaniu farby wodorozcieńczalnej. 

Listwę maskującą karnisz marki home&me możesz przycinać na dowolny wymiar. Weź proszę przy tym pod uwagę, żeby użyć w tym celu narzędzia wyposażonego w  drobno-ząbkowy brzeszczot (piłka ręczna lub ukośnica mechaniczna).

 LK3

 
Miejsce montażu:

Rekomendujemy montaż listwy maskującej karnisz marki home&me bezpośrednio do sufitu. 

Maskując karnisz pamiętaj jednak, aby zachować właściwą odległość od ściany, która pozwoli Ci na przesuwanie bez przeszkód zasłon i firanek oraz da Ci możliwość ich swobodnego zdejmowania i zakładania. 

Kiedy klej wyschnie, należy zamaskować wszystkie styki elementów, a także uzupełnić ewentualne szczeliny. Zalecamy w tym celu wykorzystanie akrylu. Pamiętaj, że dopiero po uzupełnieniu i wyszlifowaniu łączeń sztukaterii można przystąpić do malowania.

LK3

 

Warto również wziąć pod uwagę:

Wiemy już, że maskowanie szyny karniszowej stanowi estetyczne i stylowe rozwiązanie dla wnętrza.

Idąc natomiast krok dalej warto wziąć pod uwagę zastosowanie wraz z tymi elementami sztukaterii oświetlenia LED, które tworzy dodatkowego źródła światła i wprowadza do wnętrza niepowtarzalny klimat i aurę przytulności oraz ekskluzywności. Listwa maskująca karnisz marki home&me to produkt, który został wykonany w takiej gęstości materiału, która uniemożliwia przenikanie przez niego światła LED a zaprojektowane w części niewidocznej naszej listwy progi i wyżłobienia są dedykowane właśnie do wklejenia taśmy LED. W przypadku listwy maskującej karnisz marki home&me polecamy taśmę LED wysokiej jakości od znanej marki Blaupunkt (link do kategorii taśmy LED).

Lis000177
8
2,8
200
HDPS
V2
TAK
TAK
Nowy produkt

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Opinie mogą być dodawane tylko przez klientów, którzy kupili ten produkt

Zobacz pozostałe wzory