Listwa karniszowa LK-1 B

Lis000134

Listwa karniszowa LK1 jest produktem dedykowanym do maskowania szyny karniszowej. Została wykonana z bardzo twardego materiału HDPS, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i nie przepuszcza światła LED. Jednocześnie jej prosty montaż do sufitu na klej hybrydowy oraz uniwersalna wysokość 10 cm powodują, że stanowi bardzo chętnie wybierany produkt dekoracyjny.

149,00 zł
Dostępny

W magazynie   W magazynie
W magazynie   Wysyłka w 24h
W magazynie   Dostawa od 19,90 zł
W magazynie   14 dni na zwrot towaru
Informacje o gwarancji   Darmowa dostawa od 99,00 zł

Masz zamiar ukryć szynę karniszową i wyeksponować tym samym piękno Twoich okien?

Użyj w tym celu dedykowanej listwy karniszowej marki home&me.

 

Listwa maskująca karnisz marki home&me to wysokiej jakości artykuł wykonany bardzo gęsto spienionego polistyrenu (HDPS). Wykorzystany do produkcji materiał powoduje, że otrzymujesz wyrób o odpowiednim stopniu twardości, dzięki czemu zachowuje on swój niezmieniony wygląd przez długi czas.

Listwa posiada uniwersalny wzór, co ułatwi Ci zaadaptowanie jej w pomieszczeniach urządzonych zarówno w sposób klasyczny, jak i nowoczesny.

We współczesnym aranżowaniu pomieszczeń listwa maskująca karnisz jest prawdziwym hitem!

  

 

Zalety:

Listwa maskująca karnisz marki home&me to również szereg korzyści względem standardowego rozwiązania, jakim do tej pory było budowanie specjalnych korytek przy wykorzystaniu płyty GK. 

W przypadku naszej listwy mamy do czynienia z prostym montażem przy wykorzystaniu montażowego kleju hybrydowego. Do listwy maskującej karnisz marki home&me polecamy montażowy klej hybrydowy V2 (link do kleju V2). 

Jednocześnie produkt jest odporny na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. 

Listwa jest barwiona w masie i proponowana w bardzo modnym czarnym kolorze. To wszystko po to, aby uzyskać odpowiedni gotowy efekt kolorystyczny typu glamour bez konieczności malowania jej farbą.

Listwę maskującą karnisz marki home&me możesz przycinać na dowolny wymiar. Weź proszę przy tym pod uwagę, żeby użyć w tym celu narzędzia wyposażonego w  drobno-ząbkowy brzeszczot (piłka ręczna lub ukośnica mechaniczna).

 LK-1

 
Miejsce montażu:

Rekomendujemy montaż listwy maskującej karnisz marki home&me bezpośrednio do sufitu. 

Maskując karnisz pamiętaj jednak, aby zachować właściwą odległość od ściany, która pozwoli Ci na przesuwanie bez przeszkód zasłon i firanek oraz da Ci możliwość ich swobodnego zdejmowania i zakładania. 

Kiedy klej wyschnie, należy zamaskować wszystkie styki elementów, a także uzupełnić ewentualne szczeliny. Zalecamy w tym celu wykorzystanie akrylu. Pamiętaj, że dopiero po uzupełnieniu i wyszlifowaniu łączeń sztukaterii można przystąpić do malowania.

LK-1 Aranżacja

 

Warto również wziąć pod uwagę:

Wiemy już, że maskowanie szyny karniszowej stanowi estetyczne i stylowe rozwiązanie dla wnętrza.

Idąc natomiast krok dalej warto wziąć pod uwagę zastosowanie wraz z tymi elementami sztukaterii oświetlenia LED, które tworzy dodatkowego źródła światła i wprowadza do wnętrza niepowtarzalny klimat i aurę przytulności oraz ekskluzywności. Listwa maskująca karnisz marki home&me to produkt, który został wykonany w takiej gęstości materiału, która uniemożliwia przenikanie przez niego światła LED a zaprojektowane w części niewidocznej naszej listwy progi i wyżłobienia są dedykowane właśnie do wklejenia taśmy LED. W przypadku listwy maskującej karnisz marki home&me polecamy taśmę LED wysokiej jakości od znanej marki Blaupunkt (link do kategorii taśmy LED).

Lis000134
10
4
200
HDPS
V2
TAK
NIE
Nowy produkt

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Opinie mogą być dodawane tylko przez klientów, którzy kupili ten produkt

Zobacz pozostałe wzory