• Nowy

Ramka Leonardo DW02D

Ramka DW02D

Ramka Leonardo DW02D jest gotowym zestawem dla tych, którzy chcą uniknąć przycinania listew ściennych pod kątem 45 stopni celem tworzenia kompozycji ramkowych. Składa się on z 4 elementów: 2x50cm oraz 2x40cm. Do jego stworzenia użyto listwy ściennej DW02D. Warto wziąć pod uwagę, że zestaw gwarantuje dokładne spasowanie kątów przy łączeniach, ale nie ogranicza nas wyłącznie do opisanych wyżej rozmiarów. Można sobie doskonale wyobrazić aranżację, gdy odcinki listwy DW02D będące elementem zestawu przecinamy pod kątem prostym, cały czas zachowując kąty 45 stopni, następnie uzupełniamy listwą DW02D o pożądanej długości, aby otrzymać kompozycję ramkową o oczekiwanym wymiarze. Polecamy następnie zamaskować łączenia akrylem i farbą i cieszyć się indywidualnie stworzoną aranżacją.

29,90 zł
Dostępny

W magazynie   W magazynie
W magazynie   Wysyłka w 24h
W magazynie   Dostawa od 19,90 zł
W magazynie   14 dni na zwrot towaru
Informacje o gwarancji   Darmowa dostawa od 99,00 zł

Ramka Leonardo DW02D jest gotowym zestawem dla tych, którzy chcą uniknąć przycinania listew ściennych pod kątem 45 stopni celem tworzenia kompozycji ramkowych. Składa się on z 4 elementów: 2x50cm oraz 2x40cm. Do jego stworzenia użyto listwy ściennej DW02D. 

Warto wziąć pod uwagę, że zestaw gwarantuje dokładne spasowanie kątów przy łączeniach, ale nie ogranicza nas wyłącznie do opisanych wyżej rozmiarów. Można sobie doskonale wyobrazić aranżację, gdy odcinki listwy DW02D będące elementem zestawu przecinamy pod kątem prostym, cały czas zachowując kąty 45 stopni, następnie uzupełniamy listwą DW02D o pożądanej długości, aby otrzymać kompozycję ramkową o oczekiwanym wymiarze. Polecamy następnie zamaskować łączenia akrylem i farbą i cieszyć się indywidualnie stworzoną aranżacją.

Zestaw ramkowy wykonany jest z bardzo twardego materiału HDPS, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Cechuje go prosty montaż do powierzchni przy użyciu kleju hybrydowego V2, pełna elastyczność w zakresie docinania długości i kątów. Niewielki detal o wielkiej sile dekoracyjnego rażenia.

Ramka DW02D
Nowy

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Opinie mogą być dodawane tylko przez klientów, którzy kupili ten produkt