• Nowy

Zestaw LED BLAUPUNKT 5m (barwa naturalna)

Blaupunkt-TL12NW-SET

Plug&Play LED Blaupunkt to markowy zestaw składający się z samoprzylepnej taśmy o długości 5m posiadającej 600 diod LED. Dodatkowo w zestawie znajduje się zasilacz oraz włącznik. Zastosowanie taśmy LED pozwala  na uzyskanie efektu oświetleniowo-dekoracyjnego w tych miejscach, gdzie tradycyjne źródła światła takie jak na przykład żarówki nie mogą być wykorzystane. Po montażu pozostają one praktycznie niewidoczne, co znajduje uznanie u każdego, kto stawia estetykę aranżacji na pierwszym miejscu. 

69,90 zł
Dostępny

W magazynie   W magazynie
W magazynie   Wysyłka w 24h
W magazynie   Dostawa od 19,90 zł
W magazynie   14 dni na zwrot towaru
Informacje o gwarancji   Darmowa dostawa od 99,00 zł

Zestaw LED 5m Plug&Play Blaupunkt to markowy zestaw składający się z samoprzylepnej taśmy o długości 5m posiadającej 600 diod LED. Dodatkowo w zestawie znajduje się zasilacz oraz włącznik.

 

Zalety zestawu LED Blaupunkt o barwie naturalnej:

Zastosowanie taśmy LED pozwala  na uzyskanie efektu oświetleniowo-dekoracyjnego w tych miejscach, gdzie tradycyjne źródła światła takie jak na przykład żarówki nie mogą być wykorzystane. Po montażu pozostają one praktycznie niewidoczne, co znajduje uznanie u każdego, kto stawia estetykę aranżacji na pierwszym miejscu. 

Marka Blaupunkt stanowi sama w sobie synonim wysokiej jakości i trwałości.

 

Miejsce montażu zestawu LED Blaupunkt o barwie naturalnej:

Taśma LED zadba o stworzenie wielu różnych aranżacji. Jej łatwy montaż sprawia, że możemy zastosować ją do ozdoby wielu różnych miejsc. Świetnie sprawdzi się przy użyciu listwy DL25 LED jako oświetlenie ciągów komunikacyjnych np. w przedpokojach, wokół luster, w kuchni, m.in. blatu roboczego lub wyspy kuchennej oraz przy wykorzystaniu listwy sufitowej DL50 LED do oświetlenia sufitu i przestrzeni pod sufitem. 

 

 

Warto również wziąć pod uwagę:

W dzisiejszych czasach oświetlenie typu LED, zarówno żarówki i taśmy, stało się bardzo popularne na rynku w Polsce i zagranicą głównie ze względu na jego energooszczędność i żywotność. Wynika to z tego, że diody LED charakteryzują się niskim poborem energii elektrycznej. Stosowanie oświetlenia LED, to wymierne korzyści oszczędnościowe i środowiskowe. A zaoszczędzone w ten sposób fundusze przeznaczmy na swoje przyjemności.

Blaupunkt
Blaupunkt-TL12NW-SET
Nowy

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Opinie mogą być dodawane tylko przez klientów, którzy kupili ten produkt