Listwa sufitowa NB80

82921295

Listwa sufitowa NB80 marki home&me to dedykowany produkt przeznaczony do dekoracji pomieszczeń przy łączeniach ścian z sufitem. Materiał użyty do jej wykonania to spieniony polistyren XPS, który jest lekki, łatwy w obróbce, a jednocześnie wyraźnie odwzorowuje formę wzoru. Prosty montaż za pomocą kleju SX100 powoduje, że metamorfoza wnętrza dokonuje się szybko i efektownie, nawet w trudno dostępnych miejscach.

22,99 zł
Dostępny

W magazynie   W magazynie
W magazynie   Wysyłka w 24h
W magazynie   Dostawa od 19,90 zł
W magazynie   14 dni na zwrot towaru
Informacje o gwarancji   Darmowa dostawa od 99,00 zł

Też jesteśmy zdania, że sztukateria sufitowa to fascynujący element dekorujący pomieszczenia w eleganckim stylu. Dlatego przygotowaliśmy nasze listwy sufitowe, tak aby uwzględniały one różne gusta estetyczne tworząc szeroką paletę zdobień, pasowały do pomieszczeń różnej wielkości i wysokości oraz nadawały pożądany charakter i szyk. 

 

Listwy sufitowa NB80 marki home&me to wysokiej jakości artykuł wykonany ze spienionego polistyrenu (XPS). 

Wykorzystany do produkcji materiał powoduje, że otrzymujesz wyrób o eleganckim odwzorowaniu formy, który jest jednocześnie lekki i przystępny cenowo. 

Listwa NB80 posiada uniwersalny wzór, co ułatwi Ci zaadaptowanie jej w pomieszczeniach urządzonych zarówno w sposób klasyczny, jak i nowoczesny. Efekt płynnego przejścia ściany w sufit sprawi, że tak zaaranżowane pomieszczenie będzie się prezentować niezwykle dekoracyjnie.

 

 


Zalety listwy sufitowej NB80:

Listwa sufitowa NB80 marki home&me wykonana z materiału, który cechuje całkowita odporność na wilgoć. Charakteryzuje się to tym, że listwa w najmniejszym stopniu się nie odkształca oraz nie zmienia swojej barwy podczas kontaktu z wilgocią.

W przypadku tej listwy mamy do czynienia z prostym montażem przy wykorzystaniu kleju montażowego. Do listwy sufitowej NB80 marki home&me polecamy klej montażowy SX100. Umowny przelicznik standardowego zużycia kleju to 1 kartusz na 10 metrów bieżących długości listwy średniej wysokości.

Biały kolor listwy umożliwia jej pomalowanie na dowolny kolor przy wykorzystaniu farby wodorozcieńczalnej. 

Listwę sufitową NB80 marki home&me możesz przycinać na odpowiednią długość i pasującym kątem na łączeniach. Natomiast powierzchnia, na której montowana będzie aranżacja ze sztukaterii, powinna być sucha i czysta.

 
Miejsce montażu 
listwy sufitowej NB80:

Rekomendujemy montaż listwy sufitowej NB80 marki home&me bezpośrednio do ściany i sufitu na górnej krawędzi aranżowanego pomieszczenia. 

Jeśli zastanawiasz się, jak przyciąć listwę pod właściwym kątem, aby zachować spójną powierzchnię łączenia, zaopatrz się koniecznie w artykuł zwany skrzynką uciosową. Wystarczy ułożyć listwę w skrzynce uciosowej, a następnie wykorzystując rowki w skrzynce, za pomocą piłki ręcznej z drobnymi ząbkami, przyciąć listwę.

Po zamontowaniu, kiedy klej wyschnie, należy zamaskować wszystkie styki elementów, a także uzupełnić ewentualne szczeliny. Zalecamy w tym celu wykorzystanie kleju montażowego. Pamiętaj, że dopiero po uzupełnieniu i wyszlifowaniu łączeń sztukaterii można przystąpić do malowania.

LK-1 Aranżacja

 

Warto również wziąć pod uwagę:

Pamiętamy już, że stosowanie sztukaterii sufitowej sprawdzi się praktycznie w każdej kompozycji stylowej. 

Idąc natomiast krok dalej warto także wiedzieć, że sztukateria sufitowa posiada jeszcze jedną, ważną funkcję. Optycznie zmienia ona rozmiar pomieszczeń – tam gdzie zamontowane są listwy sufitowe, pomieszczenia wydają się większe i prezentują bardziej wyrazisty charakter. Budowane jest wrażenie przestrzenności, a kluczowe pomieszczenia domu takie salon, sypialnia i hol wejściowy wyglądają efektowniej, aniżeli byśmy pominęli ten element dekoracyjny w aranżowaniu naszego domu.

82921295
Nowy produkt

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Opinie mogą być dodawane tylko przez klientów, którzy kupili ten produkt

Zobacz pozostałe wzory