Listwa ścienna DW04D

Lis000025

Listwa ścienna DW04D marki home&me jest kolejnym produktem dedykowanym do dekoracji ścian. Ze względu na swój większy rozmiar aniżeli listwa DW02D pasuje lepiej do wnętrz o większej powierzchni i wysokości. Ale w tym przypadku także sprawdza się doskonale jako pojedynczy element dzielący ścianę, lub w formie pojedynczych pionowych listew, oraz do tworzenia kompozycji ramowych: prostokątnych i kwadratowych. Została wykonana z bardzo twardego materiału HDPS, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne.  Cechuje ją prosty montaż do powierzchni przy użyciu kleju hybrydowego V2, pełna elastyczność w zakresie docinania długości i kątów. Niewielki detal o wielkiej sile dekoracyjnego rażenia.

29,99 zł
Dostępny

W magazynie   W magazynie
W magazynie   Wysyłka w 24h
W magazynie   Dostawa od 19,90 zł
W magazynie   14 dni na zwrot towaru
Informacje o gwarancji   Darmowa dostawa od 99,00 zł

Dążysz do osiągnięcia harmonii w aranżowaniu przestrzeni w Twoim pomieszczeniu. Pamiętaj, że jednym ze sposobów na osiągnięcie takiego efektu jest zastosowanie elementów dekoracyjnych ściany jakimi są twarde listwy ścienne marki home&me.

Sztukateria może być praktycznie wszędzie. Możemy ją umieścić na wszystkich ścianach, nieważne czy w salonie, w sypialni, czy w ciągach komunikacyjnych.

 

Listwa ścienna DW04D marki home&me to wysokiej jakości artykuł wykonany bardzo gęsto spienionego polistyrenu (HDPS). 

Wykorzystany do produkcji materiał powoduje, że otrzymujesz wyrób o odpowiednim stopniu twardości, dzięki czemu zachowuje on swój niezmieniony wygląd przez długi czas. 

Listwa posiada uniwersalny klasyczny wzór, co ułatwi Ci zaadaptowanie jej w pomieszczeniach urządzonych zarówno w sposób retro, jak i nowoczesny. 

 

 


Zalety listwy ściennej DW04D:

Listwa sufitowa DW04D marki home&me wykonana z twardego HDPS to niewątpliwa korzyść pod względem trwałości w porównaniu do listew, które są wykonane z innego, bardziej miękkiego materiału. 

W przypadku naszej listwy mamy do czynienia z prostym montażem przy wykorzystaniu montażowego kleju hybrydowego. Do listwy maskującej karnisz marki home&me polecamy montażowy klej hybrydowy V2

Jednocześnie produkt jest odporny na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Kolor biały listwy umożliwia jej pomalowanie na dowolny kolor przy wykorzystaniu farby wodorozcieńczalnej. 

Listwę sufitową DW04D marki home&me możesz przycinać na odpowiednią długość i pasującym kątem na łączeniach. Natomiast powierzchnia, na której montowana będzie aranżacja ze sztukaterii, powinna być sucha i czysta.

 
Miejsce montażu 
listwy ściennej DW04D:

Rekomendujemy montaż listwy ściennej DW04D marki home&me bezpośrednio do ściany zgodnie z pomysłem na zaaranżowanie danego pomieszczenia.

Listwa sprawdzi się doskonale zarówno w ujęciu wertykalnym, jak i horyzontalnym tworząc na ścianie wydzielone sekcje. Można ją również zastosować jako wykończenie do boazerii naściennej (produkt WP075A marki home&me), którą również znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Innym bardzo ciekawym i powszechnie montowanym elementem dekoracyjnym są kompozycje ramowe. Wzór listwy DW04D doskonale nadaje się do otoczenia lustra lub plakatu. 

Jeśli zastanawiasz się, jak przyciąć listwę pod właściwym kątem, aby zachować spójną powierzchnię łączenia, zaopatrz się koniecznie w artykuł zwany skrzynką uciosową. Wystarczy ułożyć listwę w skrzynce uciosowej, a następnie wykorzystując rowki w skrzynce, za pomocą piłki ręcznej z drobnymi ząbkami, przyciąć listwę. Kto nie czuje się na siłach przycinać produkt samodzielnie pod kątem, powinien wziąć pod uwagę produkt ramka DW04D Pablo. To 4 odcinki listwy przycięte na gotowe pod kątem 45 stopni o wymiarach 2x40cm i 2x50cm. 

DW04D Pablo

Po zamontowaniu, kiedy klej wyschnie, należy zamaskować wszystkie styki elementów, a także uzupełnić ewentualne szczeliny. Zalecamy w tym celu wykorzystanie akrylu. Pamiętaj, że dopiero po uzupełnieniu i wyszlifowaniu łączeń sztukaterii można przystąpić do malowania.

DW02D

 

Warto również wziąć pod uwagę:

Sztukateria ścienna jest nieodłącznym elementem ostatnio bardzo modnego oraz coraz częściej spotykanego nowojorskiego stylu aranżacji wnętrz.

Wyjaśnijmy zatem czym jest ten nowojorski styl?

Mieszkania w stylu nowojorskim połączenie luksusu w eleganckiej formie oraz przestronność samych wnętrz. Salon utrzymany w takiej estetyce zachwyca subtelną dekoracyjnością oraz ponadwymiarową wygodą. Apartamenty są przestronne oraz jasne. Ściany są pokryte sztukaterią. Dzięki stworzeniu sfer świetlnych wnętrza eksponują najpiękniejsze elementy oraz gwarantują relaks w idealnych warunkach.

DW02D

Lis000025
Nowy produkt

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Opinie mogą być dodawane tylko przez klientów, którzy kupili ten produkt

Zobacz pozostałe wzory