• Nowy

Listwa kątowa DW02N

HDscian000009

Listwa wykończeniowa DW02N marki home&me to dedykowany produkt przeznaczony do montażu na wypukłych narożnikach znajdujących się w pomieszczeniu. Została wykonana z bardzo twardego materiału HDPS, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i pełni szczególną funkcję ochronną w strefach narażonych na uszkodzenia w sposób szczególny. Jednocześnie jej prosty montaż do powierzchni przy użyciu  kleju hybrydowego V2, pełna elastyczność w zakresie docinania długości powoduje że efekt finalnego wykończenia pomieszczenia pozytywnie Cię zaskoczy.

19,90 zł
Dostępny

W magazynie   W magazynie
W magazynie   Wysyłka w 24h
W magazynie   Dostawa od 19,90 zł
W magazynie   14 dni na zwrot towaru
Informacje o gwarancji   Darmowa dostawa od 99,00 zł

Też jesteśmy zdania, że sztukateria to fascynujący element dekorujący pomieszczenia w eleganckim stylu. Dlatego przygotowaliśmy paletę produktów wykończeniowych, tak aby postawić kropkę na i w miejscach, które wymagają zabezpieczenia lub złagodzenia ostrych krawędzi. Jednocześnie zadbaliśmy, aby te produkty pasowały do pomieszczeń różnej wielkości i wysokości oraz dbały o pożądany charakter i szyk. 

Listwa wykończeniowa DW02N marki home&me to wysokiej jakości artykuł wykonany bardzo gęsto spienionego polistyrenu (HDPS). 

Wykorzystany do produkcji materiał powoduje, że otrzymujesz wyrób o odpowiednim stopniu twardości, dzięki czemu zachowuje on swój niezmieniony wygląd przez długi czas. 

Listwa wykończeniowa DW02N posiada wzór klasycznej litery L, co ułatwi Ci zaadaptowanie jej w pomieszczeniach urządzonych zarówno w sposób klasyczny, jak i nowoczesny. Efekt ochrony narożnika gwarantowany!

 

Listwa DW02D cecha wytrzymałość
Listwa DW02D cecha łatwy montaż
Listwa DW02D montaż LED
Listwa DW02D cecha można malować

 


Zalety listwy ściennej DW02N:

Listwa wykończeniowa DW02N marki home&me wykonana z materiału, który cechuje całkowita odporność na wilgoć. Charakteryzuje się to tym, że listwa w najmniejszym stopniu się nie odkształca oraz nie zmienia swojej barwy podczas kontaktu z wilgocią. Dlatego warto wziąć ją szczególnie pod uwagę również przy wykańczaniu łazienek.

W przypadku tej listwy mamy do czynienia z prostym montażem przy wykorzystaniu montażowego kleju hybrydowego. Do listwy wykończeniowej DW02N marki home&me polecamy montażowy klej hybrydowy V2. 

Biały kolor listwy umożliwia jej pomalowanie na dowolny kolor przy wykorzystaniu farby wodorozcieńczalnej. 

Listwę wykończeniową DW02N marki home&me możesz przycinać na odpowiednią długość. Natomiast powierzchnia, na której montowana będzie aranżacja ze sztukaterii, powinna być sucha i czysta.

 
Miejsce montażu 
listwy ściennej DW02N:

Rekomendujemy montaż listwy wykończeniowej DW02N marki home&me bezpośrednio na wypukłym narożniku w aranżowanym pomieszczeniu. 

Jeśli zastanawiasz się, jak przyciąć listwę pod właściwym kątem, aby zachować spójną powierzchnię łączenia, zaopatrz się koniecznie w artykuł zwany skrzynką uciosową. Wystarczy ułożyć listwę w skrzynce uciosowej, a następnie wykorzystując rowki w skrzynce, za pomocą piłki ręcznej z drobnymi ząbkami, przyciąć listwę.

Po zamontowaniu, kiedy klej wyschnie, należy zamaskować wszystkie styki elementów, a także uzupełnić ewentualne szczeliny. Zalecamy w tym celu wykorzystanie kleju montażowego. Pamiętaj, że dopiero po uzupełnieniu i wyszlifowaniu łączeń sztukaterii można przystąpić do malowania.

Warto również wziąć pod uwagę:

Planując montaż sztukaterii, często bierzemy pod uwagę wyłącznie pomieszczenia typu salon, korytarz, sypialnia. 

Warto jednak wiedzieć, że sztukateria wykonana z materiału HDPS idealnie nadaje się do pomieszczeń, gdzie regularnie znajduje się większe niż standardowe stężenie wilgoci, takie jak np. łazienki. Surowiec HDPS użyty do produkcji listew wykończeniowych nie podlega odkształceniom formy, które obserwujemy przy produktach wykonanych z tradycyjnego MDF-u.

HDscian000009
Nowy

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Opinie mogą być dodawane tylko przez klientów, którzy kupili ten produkt